SPAWALNICTWO

ANTYKOROZJA - IZOLACJE

Firma

MUNDO ENTERPRISE Sp. z o.o. rozpoczęło swoją działalność w lutym 2014 r.
Firma od początku swojego działania oferuje szeroki wachlarz usług w branżach technicznych, zwłaszcza w energetyce, petrochemii, budownictwie i inne.

Oferujemy współpracę w takich segmentach technicznych jak:

- spawalnictwo i montaż (rurociągi, konstrukcje, estakady i inne energetyczne, budowlane etc.)
- zabezpieczenie ciepłochronne: izolacje rurociągów, zbiorników, kolumn, aparatów, elektrofiltrów, absorberów, kotłów energetycznych, kanałów spalin, kanałów wentylacyjnych, sieci ciepłowniczych itp. w zakładach chemicznych, petrochemicznych, papierniczych, elektrowniach, cukrowniach i innych
- zabezpieczenie zimnochronne: izolacje instalacji i komór chłodniczych, aparatów, zbiorników, instalacji klimatyzacyjnych, wentylacyjnych itp. w przemyśle petrochemicznym, chemicznym, spożywczym i innych.
- i inne


Od początku swego istnienia firma MUNDO ENTERPRISE Sp. z o.o. specjalizuje się w:

• outsourcingu jako Podwykonawca dla Inwestorów potrzebujących wsparcia
• produkcyjnego (technicznego jak: Spawacze, Monterzy, Szlifierzy, Izolerzy itp.)
• usługach pracy tymczasowej, długoterminowej
• rekrutacji oraz selekcji pracowników tymczasowych, długoterminowych na potrzeby Klienta


Wysoka jakość naszych usług sprawiła, że pracownicy obdarzyli nas zaufaniem, a Kontrahenci liczną ilością zleceń.

MUNDO ENTERPRISE Sp. z o.o. specjalizuje się w outsourcingu dla Inwestorów w pracach spawalniczych, montażowych i izolacyjnych - w ramach realizacji nowych inwestycji, modernizacji oraz napraw/remontów obiektów przemysłowych.
Naszym priorytetem jest w pełni zadowolony Klient, dla którego zadania wykonujemy w sposób uczciwy, spełniając normy bezpieczeństwa oraz w ramach regulaminów obowiązujących w poszczególnych obszarach działalności.
Zapewniamy obsługę dla przedsiębiorstw z całej Polski i Europy.


Zapraszamy do współpracy.

Inwestorze, wykonawco - wyślij zapytanie ofertowe!

Szanując Państwa czas uruchomiliśmy specjalny formularz kontaktowy

Misja firmy

MUNDO ENTERPRISE Sp. z o.o.to firma zapewniająca konkurencyjność, uczciwość, zaangażowanie oraz najwyższą jakość stawiającą na pierwszym miejscu dobro Klienta i dążenie do jego zadowolenia. Urzeczywistniamy oczekiwania stawiane przez politykę rynków zewnętrznych organizacji.

Rozwój – poszukujemy nowych możliwości rozwoju w celu łatwiejszej współpracy.
Partnerstwo – dążymy do tego, aby Klient był zadowolony z naszych usług jak i ciągłego udziału we współpracy.
Odpowiedzialność – nasze działania są zgodne z normami i przepisami prawnymi, szanujemy Klienta, środowisko naturalne oraz konkurencję.
Aktywność – naszą zasadą jest to, że rozmawiamy z naszymi Klientami o ich potrzebach. Jesteśmy aktywni i wysoko cenimy kulturę wzajemnego szacunku.
Niezawodność –jesteśmy pewni, że udział naszej firmy w zapewnieniu zaplecza technicznego spowoduje wydajność oraz wykonanie prac zgodnie z harmonogramem budów.

"Do realizacji projektów zatrudniamy wysoko wykwalifikowany personel pracowniczy posiadający umiejętności poparte wieloletnią praktyką zawodową"